Anasayfa / Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı / TespitiSu Kaçak Tespit Fiyatı – Kaçak Su Tespiti Yapan Firma

TespitiSu Kaçak Tespit Fiyatı – Kaçak Su Tespiti Yapan Firma

Su Kaçak Tespit Fiyatı- ONARIM DAHİLDİR

Su kaçakları başınıza bela olmaya başladıysa bir an önce tamiratını gerçekleştirmeli, kameralı su kaçak arama cihazlarını kullanarak sebebi bilinmeyen su sızıntılarının noktasal olarak tespitini yaptırmalısınız.

Su kaçakları, hem sizin hem de komşularınızın rahatsız olmasına neden olur. Çevrenize yaydığı kötü koku ve pis görüntü, Zehir kapmanıza, hastalanmanıza da yol açabilir. Tamir edilmediğinde tıkanıklıkların boyutu ilerleyip daha büyük tadilat ve ek masraflara da neden olabilmektedir. Ban ve mutfaklarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

 

Su kaçağı bulma veya tespit etmek oldukça zor olabilir. Bir sızan su borusunun kaynak yerini bulmak maliyet ve kırılacak alanı belirlemek önemli olabilir. Çok sık karşılaştığımız müşterilerimiz duvar ve zeminler gereksiz yere kırdırıp su kaçağı nı bulamayarak son çare olarak bizi tercih etmişlerdir

Geleneksel kırıp dökmeli yöntemlerle ortaya çıkan maliyet ve inşaat çalışmasına göre bizim sistemlerle su kaçağı bulma hizmeti sızıntı tespiti hızlandırır hem de onarım çalışmaları ile ilgili rahatsızlık azaltır ve daha ekonomik fiyatlarla su kaçağı tespiti yapılır. Gerekli yereler sızıntısı noktası tespit edildikten sonra bize kaçak onarmak veya mümkün olduğunca az tahribatla boru değiştirmesinin mümkün olacaktır. Bizde profesyonel su kaçağı bulma hizmetleri var.

Bizim sürekli bir gelişim bir parçası olarak endüstriyel, ticari ve evsel binanın tahribatsız test için endoskopi sızıntı tespit hizmeti veriyoruz. Bina içinde hataları belirleyerek ve bu nedenle maliyeti azaltarak, bu teknolojinin birleşimi oldukça zaman ve maliyet azalır.

Eğer eviniz sigortalı ise ilk önce sigorta şirketinizin eksperi ile görüşerek evinizde bir su kaçağı olduğunu bildirirsiniz ve geleneksel yöntemle yani kırdırarak inşaat çalışması istemediğinizi belirtir ve cihazlarla su kaçağı tespiti yaptırmak istediğinizi belirttikten sonra bizden servis talep ederek su kaçağı giderme konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz. Daha sonra size verdiğimiz tarih ve saatte size gelen teknisyenlerimiz su kaçağının tam noktasını bularak tamiratını yapacaktır daha sonra yapılan tamiratın garantisini belirten sözleşme ve sigorta şirketine vermek üzere karşılaşılan arızanın nerde ve nasıl tamir edildiğini belirten rapor oluşturarak size teslim edecektir sizde bu raporla sigorta şirketinizden yaptığınız ödemenin tahsilatını yapabilirsiniz.

 

Su kaçakları, harcamadığınız halde yüksek fatura bedelleri ödemenize neden olur. Nedeninin ve yerinin tespit edilmesi gereklidir. Kaçaklar doğru ustaların elinden bulunmadığında eskimiş yöntemlerle her yerin kırılarak ve denenerek bulunması yöntemini benimsiyorlardı. Tadilat sonrası temizlik ve yorgunluğu da cabasıydı. Ama artık gelişen teknoloji sayesinde hiçbir yer kırılmadan tespit yapılabiliyor.

 

 

Ev ya da işyerlerinizde, her türlü mekan olmak üzere su kaçaklarının tespit için binanıza çağırdığınız deneyimli su tesisatçısı, tıkanıklıkların nedenini ve yerini noktasal tespit yöntemiyle ve özel makinelerle belirliyorlar. Su kaçak tespit cihazı bu işlemde kullanıldığından, uygun fiyatlara bu cihazı temin edebilir ya da çağıracağınız firmanın bu cihazı kullanmasını tercih edebilirsiniz.

 

Su kaçaklarının bulunması işleminde özel görüntüleme cihazları kullanılıyor. Kameralarla belirlenen su sızıntıları, evinizi kırdırmadan, tespit cihazı sayesinde belirlenerek temizlenme işlemine geçiliyor. Tıkanıklıkların nedenini ve yerini belirlemek oldukça önemlidir. Zamanla eskiyen su tesisat borularından, içine atılan katı sert cisimlerden ya da başlangıçta yanlış döşenen tesisattan dolayı tıkanıklıklar yaşanabilir.

 

Uygun fiyatlara temin edebileceğiniz her türlü binanızda tıkanıklıkları belirlemede kullanabileceğiniz su kaçak tespit cihazı ile işinizi kolaylaştırın. Tadilat işlerinizi bir stres olmaktan çıkarın.

Etiketler : Su Kaçak Tespit Fiyatı

 

About admin

İPEK TESİSAT 7/24

Beykoz Öyümce Kirmadan Pimaş Açma

Beykoz Öyümce Kirmadan Pimaş Açma Nedir  Beykoz Öyümce Kirmadan Pimaş Açma  ev ve işyerlerinde tesisat borularında meydana ...